KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285305
nr 1628 5305
Arvid Andersson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, "Rödhake". Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Arvid Andersson, svensk målare född 1934.
måndag 17 juni 2024
kl 19:38:59