KONST / Litografier / Färglitografi 12286159
nr 1228 6159
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 229/360. Motivet: 30x43 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:39:34
8/1 22:18:05