MÖBLER / Bord / Soffbord 10028588

nr 1002 8588

Soffbord

Micado, Bra Bohag, Engström / Myrstrand, Tingström, längd: 59 cm, djup: 45 cm, höjd: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 december 2015
kl 18:21:15

Bra Bohag