ART / Lithographs / Litographs in colors 13051160
nr 1305 1160
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
2 pcs, Axel Olson (1899-1986), Sweden. Signerade och numrerade, sheet: 45x60, 50x58, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Signerade och numrerade, bladets mått: 45x60,50x58, oramade lösa blad
Axel Olson, Swedish painter, born 1899, dead 1986.
800
SEK 300
Monday February 3 2020
at 20:03:07
30/1 21:18:03