KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14297249
nr 1429 7249
Ludvig Richarde
(1862-1929), Sverige
Oljemålning, Ludvig Richarde (1862-1929). Marint motiv Holland. Signerad. Olja på duk, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:41:09
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Ludvig Richarde
Läs mer om Ludvig Richarde