KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14743279

nr 1474 3279

Henrik Allert

(f. 1937), Sverige

Etsning, Figurer. Signerad, numrerad 29/150. Bildmått: 32x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x56 cm

Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:06:38

12/6 20:28:00 1      Vinnande bud

Henrik Allert

Läs mer om Henrik Allert