GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 11468030
nr 1146 8030
Tallrikar
5 st, Kina, diameter: 23 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 november 2017
kl 18:28:58
150 kr
200 kr
350 kr
450 kr