KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409298
nr 1740 9298
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1964. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 32x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:40:14
250 kr
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr