KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11222298

nr 1122 2298

signerad, 1800-tal, ostronplockerska, 45x99

Kondition: lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 augusti 2017
kl 19:37:58