KONST / Litografier / Färglitografi 16045190
nr 1604 5190
Färglitografi
3 st, Fåglar, yttermått inklusive ram: 44x33 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:29:12
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr