MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13429035
nr 1342 9035
Stolar
Ett par, Sullamodell, 1800-tal, bemålade, omklädda
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:32:23
450 kr