KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16716132
nr 1671 6132
Akvarell
Oidentifierad konstnär. "Årstabron". Signerad Englund, daterad 1959. Akvarell, bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:25:31
19/12 22:32:08