ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9545294
nr 954 5294
Nyrokoko, höjd: 83 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:17:13
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.