KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8893174
nr 889 3174
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Akvarell, Margareta Sjödin (f. 1942), 'Kraftfull morgon', signerad, 62x99
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 april 2014
kl 20:07:14
21/4 12:13:18
Margareta Sjödin
Läs mer om Margareta Sjödin