KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897189
nr 1489 7189
Hans Osswald, Komppsition. Olja på pannå, 30x60 cm, yttermått inklusive ram: 32x63 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:50:15
200 kr