Ã–VRIGT / Speglar / Spegelbyrå 5016513

nr 501 6513

Spegelbyrå

1920-tal, vitmålad, längd: 93, djup: 56, höjd: 170 (slitage)

Utrop:

100 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 17 december 2007
kl 17:43:47