KONST / Litografier / Färglitografi 13374026
nr 1337 4026
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 94/225. Motivet: 39x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:25:31
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube