KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303389
nr 1430 3389
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 32x23cm, yttermått inklusive ram: 39x30cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:24:44
5/11 15:44:22
8/11 13:08:50