KONST / Litografier / Färglitografi 15936135
nr 1593 6135
Färglitografi
Ilon Wikland (f. 1930), Sverige. Signerad, numrerad 73/360. Färglitografi, bildmått: 39x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:43:31
2.200 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr