KONST / Litografier / Färglitografi 9851321
*
nr 985 1321
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Björn Ekegren (f. 1955), 86/190, Sothöna, motivet: 56 x 46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 oktober 2015
kl 19:29:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/10 19:24:00
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren djurmotiv färglitografi fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad sjöfågel sjöfåglar sothöna sothönor sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
nr 985 1321
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Björn Ekegren (f. 1955), 86/190, Sothöna, motivet: 56 x 46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 oktober 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/10 19:24:00 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk mÃ¥lare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren djurmotiv färglitografi fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad sjöfågel sjöfåglar sothöna sothönor sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



