KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13138624
nr 1313 8624
Silvia Schmidt
(1861-1944), Österrike
Oljemålning, Jaktstilleben, (kopia). Signerad. Olja på duk, 54x73 cm
Silvia Schmidt, bildkonstnär född 1861, död 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:55:25
400 kr
450 kr