KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4983566
nr 498 3566
Gravyr
1700-tal, "3 vise män", 32x22
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 26 november 2007
kl 16:00:37
100 kr
300 kr
300 kr
500 kr
500 kr
600 kr