MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10244247
nr 1024 4247
Sekretär
Mahogny, Sengustaviansk, längd: 100 cm, djup: 46 cm, höjd: 118 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 14 mars 2016
kl 18:45:02
Sekretär
Kondition: slitage, skador
nr 1024 4247
Sekretär
Kondition: slitage, skador
måndag 14 mars 2016 |