MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10244247

nr 1024 4247

Sekretär

Mahogny, Sengustaviansk, längd: 100 cm, djup: 46 cm, höjd: 118 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 14 mars 2016
kl 18:45:02