KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15664146

nr 1566 4146

Skulptur

Keramik, Kamel. Höjd: 47 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:46:28

Tilgman Keramik