KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 11576039
*
nr 1157 6039
Grafiskt blad
Tanto Sockerbruk, Stockholm, motivet: 14x22
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2018
kl 18:37:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/1 23:20:05
1
100 kr
22/1 11:39:24
2
Vinnande bud
- Tema
22 jan
Stockholm
På Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemålningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad stockholm tanto sockerbruk
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12
*
Grafiskt blad
Läs mer om Stockholm
nr 1157 6039
Grafiskt blad
Tanto Sockerbruk, Stockholm, motivet: 14x22
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/1 23:20:05 | 1 | 100 kr |
22/1 11:39:24 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
22 jan
Stockholm
PÃ¥ Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemÃ¥lningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad stockholm tanto sockerbruk
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12