KONST / Litografier / Färglitografi 16337020

nr 1633 7020

Färglitografi

Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x69 cm

måndag 29 juli 2024
kl 18:14:53