MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 14256576

nr 1425 6576

Skrivbyrå

1800-tal. Bredd: 103, djup: 47 cm, höjd: 101 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 19:24:08

17/10 19:53:01 1      300 kr
18/10 19:19:08 2      Vinnande bud