KONST / Litografier / Färglitografier 13693155
nr 1369 3155
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, Skutor. Signerad, numrerad 114/280 och 114/260 respektive PT. Bladets mått: ca 80x60 cm, 60x80 respektive ca 60x65 cm, oramade löst blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:35:58
18/12 23:04:31