KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491225
nr 1349 1225
Karl Granquist
(1921-1994), Finland
Blandteknik, Signerad, 1984. Motivet: 13x19cm
Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:38:11
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)