nr 685 6487
Matsalsgrupp
engelsk stil, Bord+ 4 stolar, 1 ilägg
Kondition: slitage, skador, 1 stol utan sits
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
200 kr |
måndag 7 mars 2011 kl 18:10:02
| Tid |
Kund |
Bud |
6/3 15:53:21
7/3 14:52:16
150 kr