KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835454
nr 1383 5454
Oidentifierad konstnär. Lindström. Signerad. Olja på duk, 35x48cm, yttermått inklusive ram: 45x58cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:29:11
7/3 16:59:15
Karl Lindström (1865-1936)