KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355155
nr 1735 5155
Oidentifierad konstnär. Läsande man, osignerad. Olja på duk, 64x53,78x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:10:20
nr 1735 5155
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 27 oktober 2025 |