KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355155

nr 1735 5155

Oidentifierad konstnär. Läsande man, osignerad. Olja på duk, 64x53,78x67 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 20:10:20

24/10 11:55:08 1      Vinnande bud
24/10 18:18:35 1      justering av budtak