KONST / Litografier / Färglitografi 13977678
nr 1397 7678
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Färglitografi, Helmut Mantel (1925-1979), Tyskland. Marin. Signerad. Motivet: 82x57, yttermått inklusive ram: 100x72 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:07:44
12/5 12:57:06
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel