GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 9726132
nr 972 6132
Skålar
2 st, Persien, antika, diameter: 15-26
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 20:07:21
3/8 12:14:59
400 kr
3/8 16:11:34