KONST / Litografier / Färglitografi 14765253
nr 1476 5253
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad hc. Färglitografi, bildmått: 37x46 cm, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:42:48
20/6 18:24:50
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg