KONST / Litografier / Färglitografi 8448469

nr 844 8469

Lasse Ã…berg

(f. 1940), Sverige

Färglitografi , Lasse Åberg (f. 1940), 83/150, motivets mått: 50 x 63

Kondition: fuktskador

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 september 2013
kl 20:07:00

30/8 08:38:35 1      200 kr
1/9 01:18:04 2      Vinnande bud

Lasse Ã…berg

Läs mer om Lasse Ã…berg