KONST / Litografier / Grafiskt blad 13984008
nr 1398 4008
Per Ola Andersson
(f. 1961), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad, numrerad 33/100, oramat löst blad, 38x28 cm
Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.
Utrop:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:17
Per Ola Andersson
Läs mer om Per Ola Andersson