KONST / Litografier / Färglitografi 12167501
*
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2018
kl 19:54:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 18:11:04
1
300 kr
12/11 13:19:47
2
Vinnande bud
12/11 18:56:40
1
400 kr
12/11 18:56:40
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:52
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 18:11:04 | 1 | 300 kr |
12/11 13:19:47 | 2 | Vinnande bud |
12/11 18:56:40 | 1 | 400 kr |
12/11 18:56:40 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:52