ART / Etchings etc / Etching 13846484

nr 1384 6484

Stig Olson

(1936-2016), Sverige

Stig Olson (1936-2016), Sweden. Signed, numbered 9/50. Subject: 25x32,

ETCHING, Signerad, numrerad 9/50. Motivet: 25x32 cm

Yes

SEK 100

Monday Mars 15 2021
at 18:12:03

15/3 16:00:46 1      Vinnande bud