MÖBLER / Bord / Spelbord 14035348

nr 1403 5348

Spelbord

mahogny, 1800-tal. Bredd: 88, djup: 43 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:33:42