MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 5602267

nr 560 2267

Stolar

4 st, 50/60-tal, teak

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 12 januari 2009
kl 17:38:50