KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9872848
nr 987 2848
Frans Wilhelm Odelmark
(1849-1937), Sverige
Akvarell, Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Kanal, signerad, 63x46
Frans Wilhelm Odelmark, svensk målare född 1849, död 1937.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:55:51
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Frans Wilhelm Odelmark
Läs mer om Frans Wilhelm Odelmark