KONST / Litografier / Litografi 8012003
nr 801 2003
Litografi
signerad, Stockholmsmotiv, 32 x 53
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:38:45
150 kr
300 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
6