ART / Oil paintings / Oil painting 15781016
nr 1578 1016
Marie Capaldi
(f. 1958), Sverige
Marie Capaldi (b. 1958), Sweden. "Una volpe dietro L’orecchio". Signed, dated 2015, signature a tergo. Proveiens: Babben Larsson förvärvade målningen på Capaldis utställning på Galleri 1 i Göteborg 2015. Oil on canvas, 40x40 cm, unframed. Skänkt av Babben Larsson,
OIL PAINTING, "Una volpe dietro L’orecchio". Signerad, daterad 2015, a tergo. Proveiens: Babben Larsson förvärvade målningen på Capaldis utställning på Galleri 1 i Göteborg 2015. Olja på duk, 40x40 cm, oramad. Skänkt av Babben Larsson
Marie Capaldi, Swedish painter born in Gothenburg 1958.
3000
SEK 4000
Monday November 13 2023
at 16:16:00
500 kr
600 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
800 kr
(RESERVE NOT MET)
900 kr
1.000 kr
(RESERVE NOT MET)
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr
3.600 kr
3.800 kr
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren