MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10381115
*
nr 1038 1115
Kökspall
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:31:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/5 09:29:54
1
450 kr
16/5 18:43:41
2
350 kr
16/5 18:43:41
1
400 kr (Budbetjänt)
16/5 18:44:05
2
500 kr
16/5 20:10:33
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:07
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:12
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:50
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:36
*
Kökspall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1115
Kökspall
1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/5 09:29:54 | 1 | 450 kr |
16/5 18:43:41 | 2 | 350 kr |
16/5 18:43:41 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:44:05 | 2 | 500 kr |
16/5 20:10:33 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:07 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:12 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:50
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:36