ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6412687
nr 641 2687
1800-tal, höjd: 85
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 maj 2010
kl 18:13:37
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr