FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 16327302
nr 1632 7302
ARMCHAIR
Gillis Lundgren, "Dixi", för IKEA, 1970s, wear, stains.
Gillis Lundgren, "Dixi", för IKEA, 1970-tal
Condition: bruksslitage, fläckar
1000
SEK 1100
Monday July 15 2024
at 19:38:22
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr