KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13462063

nr 1346 2063

Carl Petter Hallberg

(1809-1879), Sverige

Oljemålning, Carl Peter Hallberg (1809-1879), Sverige. Monogramsignerad. Olja på duk, 31x38cm

Carl Petter Hallberg, svensk konstnär född 1809, död 1879.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:38:55

6/9 13:04:06 1      1.400 kr
7/9 18:25:11 2      ledande budet*

Carl Petter Hallberg

Läs mer om Carl Petter Hallberg