KONST / Litografier / Färglitografi 9715410
nr 971 5410
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Stig Fyring (f. 1934), S/Y Astrid, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, bladets mått: 45x62
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 juli 2015
kl 20:53:15
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)