MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4638444

nr 463 8444

Byrå

Tall boy, valnöt, längd: 90, djup: 57, höjd: 148 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.900 kr

måndag 23 april 2007